PREDANÝ - Na predaj charizmatický 5 izbový rodinný dom s dvojgarážou a nádhernou záhradou v obci Zálesie

Adresa
Senec, Zálesie

Cena
375.000 EUR

Výmera
651 m2

Počet izieb
5

Parkovanie
Áno

Realitná kancelária DAPPER PROPERTIES ponúka exkluzívne na predaj charizmatický 5 izbový rodinný dom so záhradou a samostatnou dvojgarážou vrámci jedného dvojdomu. Dom sa nachádza v obci Zálesie, neďaleko Bratislavy. Je situovaný v tichej ulici. Kolaudácia prebehla v roku 2005 a pri jeho výstavbe boli použité kvalitné nadštandardné materiály. Dom sa predáva so zariadením, pripravený na okamžité nasťahovanie.


Parkovanie je zabezpečené v dvojgaráži. Pred garážou je možné parkovanie pre ďalšie 4 autá. Pýši sa krásnou záhradou s množstvom okrasných kríkov. Dom je zabezpečený alarmom. Chladenie je na obidvoch poschodiach. Nechýba zavedený kvalitný internet. V celom dome je podlahové plynové kúrenie s novým kotlom značky Protherm. Podkrovie domu je pochôdzna a disponuje veľkým úložným priestorom. Dostupný ihneď.

DOM
počet izieb: 5 
úžitková plocha: 196 m2 (dom 168 m2, balkón 8m2 a terasa 20 m2)
záhrada: 651 m2 (zastavaná plocha 149 m2)
orientácia: všetky svetové strany
inžinierske siete: voda, plyn, elektrina, ČOV
- mesačné náklady: 140 Eur/mes. (elektrika + plyn + voda)

VÝHODY
+ slnečný
+ terasa
+ dostatok úložného priestoru
+ kompletne zariadený 
+ klimatizovaný
+ podlahové kúrenie
+ 2x kúpeľňa s vaňami a WC 
+ podkrovie
+ sklad
+ plne automatická elektrická brána 
+ 2x garáž
+ 4x parkovacie miesto 
+ tichá a pokojná lokalita
+ dostupnosť do hlavného mesta

STAVBA:
Stavba je založená na základových pásoch, ktoré sú vybavené izoláciou proti zemnej vlhkosti a tlakovej spodnej vode. Nosná konštrukcia je postavená z presných tvárnic s hrúbkou 400 mm a je zateplená. Strecha je pokrytá betónovou krytinou od značky Bramac. Okná sú vyrobené z dreva. Dvere a schody sú tiež vyrobené z dreva, konkrétne zlatého dubu. Strešné okná sú značky Velux. Vykurovanie je realizované podlahovým systémom, ktorý je prítomný vo všetkých miestnostiach. 

DISPOZÍCIA
Dom má ideálnu modernú dispozíciu, je vzdušný a slnečný. Na prízemí je obývačka prepojená s kuchyňou a kuchynským kútom, východ na terasu s výmerou 20 m2, izba, chodba, kúpeľňa s WC, komora. Na poschodí sa nachádza kúpeľňa, 3 izby, chodba, z ktorej je vchod na podkrovie. 

SIETE
- elektrika: na pozemku
- vodovod: na pozemku
- plyn: na pozemku
- vlastná čistička: na pozemku
- optika: na pozemku 

LOKALITA
V obci Zálesie je veľa atrakcií a výhod, ktoré môžete využiť. Máte k dispozícii cyklotrasu, ktorá vedie až na Biely kríž v Bratislave, čo je skvelá príležitosť na prechádzku alebo jazdu na bicykli. Okrem toho, v blízkosti sú aj dve jazerá - Štrkovisko a Zelená voda, kde si môžete užiť príjemné chvíle.

Ak preferujete pešiu prechádzku, môžete sa vybrať do Korza Zálesie, kde si môžete vychutnať príjemnú atmosféru. V obci je tiež zástavka s priamym spojom na autobusovú stanicu Nivy, čo je veľmi pohodlné pre cestovanie do centra mesta alebo iných destinácií.

Pre rodiny s deťmi je k dispozícii detské ihrisko a materská škola, čo je veľkou výhodou pre rodičov. Okrem toho, v blízkosti sa nachádzajú potraviny, reštaurácia a pizzeria, takže si môžete vychutnať dobré jedlo bez toho, aby ste museli cestovať ďaleko.

Ak by ste potrebovali nakúpiť, v susedných dedinách nájdete obchody ako LIDL, BILLA a Metro, kde si môžete kúpiť všetko potrebné.

CENA 
375.000 Eur (vrátane provízie a právneho servisu) 
Dohoda možná v prípade rýchleho jednania. 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 917 499 021 alebo emailom na sura@dapper.sk, radi vám poskytneme bližšie informácie.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie DAPPER PROPERTIES.

Kontakt

Ing. Peter Sura

+421 917 499 021

Podrobnosti

  • Typ: Predaj
  • Druh: Domy a vily
  • Vonkajšie parkovanie: Áno
  • Balkón: Áno
  • Terasa: Áno
  • Garáž: Áno