O SPOLOČNOSTI

O nás

Sme etablovanou realitnou spoločnosťou špecializujúcou sa na predaj a prenájom rezidenčných a retailových nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme poradenstvo a individuálne riešenia. Pri našej práci sa opierame o naše skúsenosti a využívanie moderných technológií v oblasti komunikácie a marketingu, vďaka ktorým sme schopní opakovane spĺňať požiadavky a predstavy našich klientov.

KONTAKTUJTE NÁSNAŠE SLUŽBY

12

rokov skúseností

1150+

zrealizovaných obchodov

670+

klientov

100 %

k vašim službám

Bootstrap Themes

Ako doma...

Vo svete realít sme doma. Záleží nám na tom, aby ste sa, ako doma cítili aj Vy u nás. Ak hľadáte profesionálov, na ktorých sa môžete spoľahnúť vo všetkom, čo súvisí s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností, ste doma.

Vitajte v spoločnosti DAPPER PROPERTIES. Dokážeme Vám, že svet realít nie je o len o biznise, ale aj o dôvere, priateľských vzťahoch, empatii a individuálnom prístupe.

 

HODNOTY

Naše základné piliere

Dôvera

Dôvera pre nás kľúčová pri budovaní vzťahov a dlhodobej spolupráce.

Empatia

Porozumenie potrebám našich klientov, tvorí základ, na ktorom staviame.

Prístup

Sme Vaším partnerom pri dosahovaní Vašich cieľov. 

Vzťahy

Výsledkom sú dlhodobé vzťahy, vďaka ktorým sa na nás môžete kedykoľvek spoľahnúť.

Nie sme len realitná kancelária

Sme si vedomí, že neustále zvyšujúce sa očakávania a nároky klientov si vyžadujú neustále zmeny nevyhnutné na to, aby sme aj naďalej ostali kvalifikovaným a dlhoročným partnerom. Našich klientov úprimne počúvame, preto neustále zvyšujeme úroveň a rozsah našich služieb.

Okrem štandardných predajov a prenájmov, kde neustále zlepšujeme efektívnosť predaja, vďaka využívaniu najnovších trednov v oblasti prezentácie nehnuteľnosti a skvalitňovania cielenia na potencionálnych záujemcov, sme rozšírili naše služby o Expresný predaj nehnuteľnosti a Dokonalého nájomcu.

Bootstrap Themes

Potrebujete sa poradiť?
Dohodnite si bezplatnú konzultáciu ešte dnes

KONTAKTUJTE NÁS
Bootstrap Themes

Sme licencovaní

Pravidelné vzdelávanie realitných maklérov je naším záväzkom voči naším klientom. Len vďaka aktuálnym vedomostiam, dokonalému poznaniu trhu a skúsenosťami môžeme poskytovať odborné poradenstvo pri životných rozhodnutiach našich klientov.

Sme licencovaná realitná kancelária od
NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA.

RECENZIE

Čo povedali o nás naši klienti

Avatar
GoogleStarStarStarStarStar

Rád by som touto cestou poďakoval spoločnosti Dapper Properties, kde som mal možnosť úspešne spolupracovať s pánom Surom pri predaji môjho bytu. Promptnosť a profesionalita v skratke vystihujú moju skúsenosť so službami tejto spoločnosti. Veliká spokojnosť! :)

Avatar
GoogleStarStarStarStarStar

Skvele, profesionálne, ľudsky podporujúce, presné. Veľmi dobrý servis aj poradenstvo. Odporúčam všetkými desiatimi.

 
Avatar
GoogleStarStarStarStarStar

Veľmi príjemná a profesionálna komunikácia, promptný a korektný prístup.

Ako Vám vieme pomôcť?
Pozrite si našu ponuku služieb

SLUŽBY